Potahové látky Brno

Kromě oděvních látek si u nás pořídíte také potahové a čalounické látky. Jak na to? Stačí si vybrat ideální materiál a barvu či dekor ze vzorníku. Všechny potahové látky jsou na objednávku. Nemáme je skladem, ale dodání pak proběhne většinou do 2–7 dnů. Všechny vzorníky si můžete prohlédnout v našem obchodě v Brně.

mamtex-obchod-taborska

Jaké potahové látky u nás objevíte? 

Máme široký výběr perfektních potahových látek na křesla, židle i sedací soupravy. Samozřejmě myslíme i na venkovní a zahradní posezení. Ve výběru materiálů nechybí gobelínové potahové látky mikroplyš, žinylka, ani potahová koženka. Přijdete si na své, i pokud sháníte auto a moto koženky. Dáváme si opravdu záležet na výběru kvalitních a odolných potahových látek do exteriéru i interiéru. 

Pokud si nevíte rady, jak nábytek potáhnout, rádi vám s tím pomůžeme. Omrkněte nabídku našich čalounických služeb

Otevírací doba

Pondělí 9:00 – 18:00

Úterý 9:00 – 17:00

Středa 9:00 – 17:00

Čtvrtek 9:00 – 16:30

Pátek 9:00 – 16:30

Jak se k nám dostanete?

Pokud přijedete autem a jdete si jen vyzvednout objednávku, máme pro vás vyhrazené místo přímo před vraty našeho obchodu (žlutě vyšrafováno). Parkovací místa najdete na obou stranách ulice Táborská, kde není modrá zóna. Nejpohodlněji ovšem zaparkujete na blízké ulici Gajdošova a Otakara Ševčíka.

Kde parkovat - Mamtex.cz

Snadno se k nám dostanete i městskou dopravou. Jezdí k nám šalina 9, a autobusy 44, 64 a 84. Stačí vystoupit na zastávce Otakara Ševčíka, ze které je to k nám do obchůdku už jen pár metrů.