Náš příběh

Jsme malý rodinný podnik s pestrou nabídkou metrového textilu a galanterie. Na výběru materiálů si dáváme záležet, proto u nás najdete prvotřídní látky s certifikáty, jedinečné vzory a také látky s českým původem. Navíc nejsme žádní nováččci v oboru, na trhu působíme úspěšně už přes 6 let. Dělá nám velikou radost vidět, jaké parádní nápadité kousky z našich látek šijete.

Stavíme si na dvou věcech: dochvilnost a kvalita.

Objednaný kousek dostanete vždy včas

Dáme ruku do ohně za všechny naše látky.

Přijďte se přesvědčit na vlastní dotek.  

 

Myslíme na životní prostředí

"Jako společnost si uvědomujeme, že působíme v odvětví, které se zásadním způsobem podílí na stavu životního prostředí. Proto balíme jen do již využitých krabic a používáme recyklovaný materiál na výplně. Také se snažíme do sortimentu co nejvíce zařazovat látky s menším dopadem na životní prostředí jako jsou bambusové úplety, tencel nebo látky s certifikátem GOTS."

Marek Chlum, CBDO

 


Náš tým

Radmila Chlumová - majitelka obchodu Mamtex.cz

Radmila Chlumová

Jednatelka společnosti

Z lásky k šití jsem v roce 2014 založila kamenný obchod Mamtex. Šití a vše okolo něj je mou celoživotní vášní. Nejprve jsem vystudovala krejčovou v Prostějově a ve studijích jsem pokračovala v Liberci. Momentálně se pečlivě starám o výběr materiálů a šicí dílnu, kde si látky testujeme.

Marek Chlum - obchodní ředitel Mamtex.cz

Marek Chlum

CBDO (e-mail / telefon)

V naší firmě se starám o nákup materiálů, komunikaci s dodavateli a velkoobchodní prodej. Mám pod taktovkou také marketing a celý marketingový tým.

Šicí dílna

Všechny látky vybíráme s nejvyšší pečlivostí tak, aby vám vydržely dlouho krásné a příjemně se nosily. Sami si je testujeme v naší šicí dílně a na jejich kvalitu nedáme dopustit. Naše šikovné švadlenky v dílně vytváří stylové kousky, které budou už brzy k mání.

 

Kde u nás nakoupíte?

Najdete nás v brněnské kamenném obchůdku v Židenicích. Na našem e-shopu si pak snadno objednáte z pohodlí svého domova. Pokud to máte k nám do Brna blízko nebo máte zrovna cestu kolem, budeme rádi, když se za námi zastavíte. Můžete si tak vybrat látky na vlastní dotek. 

Výprodej - látky se slevou až 55 %.