Látky a metráž Brno

Prodejna Brno

Navštivte náš obchůdek s metrovým textilem a galanterií na Táborské 93 v Židenicích. Všechny látky a šicí nezbytnosti, které vidíte u nás na e-shopu, najdete i  v kamenné prodejně v Brně. V klidu se porozhlédnete a vyberete si látky na vlastní dotek. Můžete platit hotově i kartou.

mamtex-obchod-taborska

Otevírací doba

Pondělí 9:00 – 18:00

Úterý 9:00 – 17:00

Středa 9:00 – 17:00

Čtvrtek 9:00 – 16:30

Pátek 9:00 – 16:30

Jak se k nám dostanete?

Pokud přijedete autem a jdete si jen vyzvednout objednávku, máme pro vás vyhrazené místo přímo před vraty našeho obchodu (žlutě vyšrafováno). Parkovací místa najdete na obou stranách ulice Táborská, kde není modrá zóna. Nejpohodlněji ovšem zaparkujete na blízké ulici Gajdošova a Otakara Ševčíka.

Kde parkovat - Mamtex.cz

Snadno se k nám dostanete i městskou dopravou. Jezdí k nám šalina 9, a autobusy 44, 64 a 84. Stačí vystoupit na zastávce Otakara Ševčíka, ze které je to k nám do obchůdku už jen pár metrů.

Jaké látky u nás pořídíte?

Porozhlédněte se u nás a objevte pestrou nabídku látek různých barev a vzorů. Mezi naše stálice patří teplákovina, úplety a bavlněná plátna. V obchůdku pořídíte i oblíbený softshell, merino vlnu, riflovinu, mušelín a spoustu dalších perfektních oděvních materiálů.

Najdete u nás také potahové látky na čalounění, včetně koženek. Tyto materiály je možné vybrat ze vzorníků a objednat, většinou jsou pak k vyzvednutí do dvou dnů.