Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
836 hodnocení
5
787x
4
31x
3
6x
2
3x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
žádný problém s objednaným zbožím, s doručením.
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení :)
+ Jsem spokojená
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení :)
+ obchod je v centru
- schody - pro maminky s kočárkem to není úplně šikovné
objednala jsem, vyzvedla, vše k plné spokojenosti :)
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení :)
+ rychlost dodání , hezké zboží
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení :)
Příjemná obsluha, rychlé vyřízení objednávky. Kvalitní látky s velkým výběrem.
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení, velice nás potěšilo :)
+ rychlost zpracování objednávky
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení :)
Rychlost dodání ,dobrá komunikace
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení! :)
Vždycky je objednávka doručena včas, bez jakýchkoliv průtahů. Dobře zabalena. Látka krásná, kvalitní.
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení, velice nás potěšilo :)
+ Nadherny vyber latek
+ Ochotny a kvalifikovany personal
+ Rychle vyrizeni objednavky
+ Sympaticky pristup
+ Skvela dostupnost
Rada se sem vratim
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení a těšíme se na příští návštěvu :)
+ rychlé dodání
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení! :)
spokojenost
Dobrá kvalita, rychlé a vstřícné jednání.
Dobrý den,
Děkujeme za hodnocení! :)
Naprostá spokojenost. Nakupuju již poněkolikáté a vždy objednávka vyřízena rychle a vše v naprostém pořádku. Velmi ráda zde nakupuji a vřele doporučuji.Škoda, že nemám takový bezva obchůdek někde "za rohem" :-)
Dobrý den,
Moc děkujme za hodnocení, velice nás potěšilo :)
Doporučuji!!!
Dobrý den,
Moc děkujeme za doporučení! :)
+ Velky vyběr dobra kvalita
Dobrý den,
Děkujeme za hodnocení! :)
Krasny vyber skvele ceny a rychle doruceni.
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení :)
+ Krásná látka, rychlé dodání.
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení :)
+ Velký výběr, bezproblémová komunikace, opravdu rychlé doručení.
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení, udělalo nám radost :)
+ Rychlost
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení, udělalo nám radost :)
+ Vstřícné a ochotné jednání.
Dobrý den,
Moc děkujeme za hodnocení :)
