Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
836 hodnocení
5
787x
4
31x
3
6x
2
3x
1
9x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
A
Alča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.11.2017
spokojenost
Veľmi milý a ochotný prístup. Vyšli mi so všetkým v ústrety a tovar mi bol doručený hneď po zaplatení. Som veľmi spokojná.
Paní majitelka je velice ochotná a příjemná, naprostá spokojenost :-) Zase ráda objednám.
P
Petra
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2017
Výborná komunikace
Vstřícnost
Kvalitní látky, odpovídají popisu i fotografii
S
Sejkorka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2017
přes víkend bylo vyřízeno
+ Velká spokojenost
- Škoda že se nedá odeslat přes Zásilkovnu. Nakopovala bych víc.
O
ojinka1
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.10.2017
jsem spokojená,
i když zboží zrovna nebylo na skladě,ihned po naskladnění mě paní informovala a poslala
za mě super
F
fajina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.8.2017
+ rychlost vyřízení mé objednávky
W
whitehorse
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.6.2017
ze zakoupených látek je možné nechat si přímo v obchodě ušít oděv.
+ komunikace a ochota
D
Danica
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.5.2017
+ Rôzne vzory teplakovín, inde som nenašla.
- Niektoré teplakoviny, o ktoré som mala záujem neboli skladom.
Spokojnosť.
M
Martina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2017
+ Rychlost dodani zbozi
- Nema
Urcite to nebyl posledni nakup
T
Timi
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2017
+ Nadherne kvalitne latky a rychle dodanie na Slovensko, velmi dakujem, urcite este nakupim v tomto obchodiku
K
Klára N.
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
20.3.2017
+ krásné látky
- více info o dopravě, že jste zboží odeslali...
spokojenost
+ pestrý sortiment a skoro vše skladem
J
jiřka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.11.2016
velká spokojenost a doporučuji
+ široká nabídka
+ výhodné ceny
+ výborná komunikace
Skvělý obchod, vřele doporučuji.
Z
ZIVA
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2016
+ Rychlost dodání zboží
- Nesetkala jsem se s žádnými
Doporučuji
- Žádná komunikace, velmi dlouhá dodací lhůta, objednávala jsem 15.11., přišlo mi jen potvrzení objednávky, dnes je 26.11. a žádné jiné info od obchodu nemám. Vůbec nevím kde moje objednávka je.
