Šití povlaků na polštáře na míru

Kdo by nemiloval polštářky? Vytvoří doma útulnou atmosféru raz dva. Ať už chcete malé polštáře či velké, my si v naší šicí dílně poradíme a ušijeme vám povlaky na polštáře, jaké si budete přát. Vyberete si z naší nabídky metráže látku, která vám padne do oka.

Slaďte barvu či dekor polštáře tak, aby se hodil do vašeho interiéru nebo si vyberte vzor, který ladí s aktuální sezónou. K mání jsou také vánoční a velikonoční látky.

Jaké látky se budou krásně vyjímat na polštáři?

Povlak na polštář vám ušijeme z jakékoliv látky z našeho sortimentu, kterou si vyberete. My doporučujeme tyto materiály:

Pokud vás u nás v nabídce zaujala jiná látka, rádi vám poradíme, zda se materiál na šití polštáře hodí.

Typy zapínanání 

  • Na zip
  • Knoflíky
  • Bez zapínání

Za jak dlouho povlak na polštář ušijeme a jak si ho objednat?

Zakázku jsme schopni připravit do 7 pracovních dní. Pokud zvolený materiál nemáme skladem v dostatečném množství, tak se realizace pohybuje od 14 do 20 pracovních dní

Stačí, když nám prozradíte rozměr poštářku, vyberete si látku a zapínání. Uveďte také další informace, které si na vašem povlaku na polštář přejete (počet kusů, lemování atd.). Poptávku zašlete na info@mamtex.cz. Máte ohledně šití povlaku na polštář na míru nějaké dotazy? Ozvěte se na e-mail, rádi vám vše objasníme.

/*jochec*/

Výprodej - látky se slevou až 55 %