Řezací plotr Brother ScanNCut CM300

Neohodnoceno

Vestavěný skener

Přípojení k PC

Dostupnost Odesíláme do 48 hodin
Kód: RP12302
8 990 Kč / ks 7 429,75 Kč bez DPH
Řezací plotr Brother ScanNCut CM300
Neohodnoceno
cm300 1100x900
Dárek Doprava zdarma
Prodejna
v Brně na Táborské 93
Zboží skladem
odesíláme do 24 h.

Brother ScanNCut CM 300 je řezací plotr s vestavěným skenerem a nově s možností připojení k PC. Už s tímto základním modelem z řady revolučních řezacích plotrů Brother je vyřezávání opravdu radost!

Disponuje velkým, jasným LCD barevným dotykovým displejem, který bezchybně reaguje na dotyk prstu. Přímo ve stroji je k dispozici 5 druhů abeced a 600 vestavěných designů včetně 100 patchworkových vzorů. 2 USB porty pro připojení paměťových zařízení a možnost přímého připojení k počítači kabelem zrychluje a usnadňuje realizaci a dokončení projektů. Plotr akceptuje dokumenty ve formátech: fcm, svg, pes.
Řezná rychlost je 112 mm / s.

Pokud si objednáte tento řezací plotr, dostanete od nás jako dárek středně lepicí mezipodložku. Ta usnadní uchycení méně přilnavých materiálů a zároveň poslouží k ochraně základní podložky před pořezáním při testovacím řezu nového materiálu.

Maximální plocha pro řez se odvíjí od velikosti podložky. Součástí tohoto modelu je podložka o velikosti 12"x12"- 297x 298 mm. Prostornější variantu 12" x 24" - 297x600 mm je možné dokoupit.

Plotr Brother ScanNCut CM 300 je dodáván s tímto příslušenstvím:
- standardní řezací nůž s držákem,
- špachtle pro snadné odstranění zbytků z podložky,
- nízko lepící podložka,
- stylus pro ovládání dotykové obrazovky LCD,
- plastová kapsa,
- napájecí kabel,
- CD s návodem na ovládání.

Materiály vhodné pro řezání plotrem Brother ScanNCut CM 300 jsou papír i lepenka až 400 g / m² nebo do 1,5 mm tloušťky materiálu, tenká kůže, magnetické fólie, kancelářské fólie, nažehlovací fólie na textil včetně reflexních, samolepicí vinylové fólie na dekorování nábytku, aut nebo elektroniky. S dokoupitelným příslušenstvím zvládnete i plsť, látku a mnoho dalších materiálů.

Další téměř neomezené možnosti vyřezávaných tvarů a jejich kombinací do originálních projektů načerpáte online na webu softwaru pro řezací plotry Brother "CanvasWorkspace". Software je volně dostupný po registraci na stránkách ttps://scanncutcanvas.brother.com/en. V online databázi je k dispozici nespočet dalších již hotových a promyšlených výrobků, které stačí jen přenést do plotru pomocí USB zařízení nebo kabelu, a můžete řezat! V softwaru Brohter "CanvasWorkspace" můžete také editovat již existující projekty nebo vytvářet své vlastní originály.

Pokud si předlohy raději nakreslíte nebo už je máte fyzicky vytištěné, plotr je umí sám naskenovat s rozlišením 300 dpi a vytvořit obrys řezací šablony. Z látky s výraným vzorem je možné obrazce po naskenování přímo vyřezat. Toho lze využít i při řezání látek na aplikace a patchwork.

Principu řezání je možné využíti na kreslení, po výměně řezacího nože za kreslící pero. Firma Brother k plotrům dodává i mizící pera, kterými můžete na látku nakreslit střih nebo čistou velikost vystřiženého kusu bez přídavků na švy.

Spojením funkce kreslení čar na látku a řezání pak získáte dokonalého pomocníka při tvorbě vlastních šablon na patchwork! Vytvoříte perfektní dílky pro sešívání složitých vzorů. Nejprve plotr na látku namaluje mizícím fixem šablonku bez přídavků na švy, takže budete šít přesně v dráze tužky, poté vyřeže z látky všechny potřebné dílky. Už se nebudete muset zdržovat s řezáním složitých šablonek a můžete rovnou šít!

Vyřezáním tenkého nebo silného papíru ve složitých vzorech můžete vytvořit vlastní přáníčka, originální vizitky, ozdobné okraje nebo překrásné scrapbookové stránky. Už nejste omezeni raznicemi, které jsou v prodeji. Můžete sami tvořit!

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Řezací plotry, Řezací plotry Brother
Značka: Brother

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
/*jochec*/

Výprodej - látky se slevou až 55 %