Vážení zákazníci, zásilky normálně expedujeme. Obchod je otevřený prozatím v omezenou dobu 12:00 až 17:00. Drtivou většinu objednávek expedujeme do druhého dne, komplikace se však může stát prosíme o shovívavost. Prosíme omezte telefonáty prodlužuje se tak doba expedice, komunikujte po mailu. Děkujeme ze pochopení.

Bavlněné látky, Strana 2

Bavlna patří mezi nejstarší látky, ze kterých se kdy šilo. Každý den na světě obléká miliardy lidí. Od svých počátků ve staré Číně prošla mnoha proměnami až k dnešnímu bezpočtu odnoží.

Bavlněná metráž dá ve vaší dílně vzniknout pohodlnému, savému oblečení, jako jsou trička, kraťase, džíny nebo pyžama. Vytvoříte z ní ale i polštáře, utěrky, závěsy a jiný textil, který vtiskne vašemu domovu vlídnou tvář.

Mrkněte třeba na vzorované plátno, ideální látku na šití ubrusů, povlečení a zástěr. Pokud se raději obklopujete jednoduchostí, prokoumejte naše jednobarevná plátna. Že je to naopak na vás ještě málo barevnosti? V tom případě objevte látky na patchwork a udělejte ze svého domova místo, kde končí duha.

 

Nejprodávanější

129
2791129279
Barva
Vzor

Stránka 2 z 2 - 60 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 60 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.