ABS gumový protiskluz + šablony

Neohodnoceno
  • Obsah: 3 x 30 ml
  • Průměr krabičky: 7 cm
  • Výška krabičky: 13,5 cm
  • Složení: latex, plast
Kód: 840482/239226
419 Kč / sada 346,28 Kč bez DPH
ABS gumový protiskluz + šablony
Neohodnoceno
Prodejna
v Brně na Táborské 93
Zboží skladem
odesíláme do 24 h.
Balení: 1 sada, Varianta: mix č. 2
Odesíláme do 7 dnů | 840482/239226
419 Kč / sada
346,28 Kč bez DPH
Sadu 3 barev gumových protiskluzů a 4 šablon využijete především na ponožky, punčochy a papuče. Plastická barva po zaschnutí zajistí protiskluzový efekt, aby ponožky neklouzaly.
Protiskluz je vhodný na vlnu, bavlnu, filc nebo syntetické tkaniny. Vznikne robustní protiskluzová a otěruvzdorná gumová podrážka.


Návod k použití: položte nohu na pevnou lepenku. Obtáhněte kontury chodidla fixem a otisk vystřihněte nůžkami. Vsuňte lepenku do vybrané ponožky nebo punčochy, aby se vytvořila pevná podrážka. Na ponožku nalepte z vnější strany šablonu. Naneste protiskluz přímo na horní stranu šablony a přiloženou stěrkou přejeďte a stáhněte jej směrem dolů přes všechny otvory. Šablonu odstraňte a nechejte malbu zaschnout - hotovo! Šablonu ihned očistěte vodou. Poté, co protiskluz uschne (asi za 8 - 10 hodin) můžete produkt vyprat na 30°C.
Tip: Protiskluz můžete nanášet i přímo ústím tubičky nebo motivy vytvořené pomocí šablony můžete poté domalovat jinou barvou.
Na šablonách najdete 4 motivy - tlapky, srdíčka, květinky a hvězdy. Každá šablona má rozměry 6,2 x 12 cm. Celkový motiv má po nanesení protiskluzu rozměr 4,5 x 9,5 cm.
Bezpečnostní upozornění: Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsahuje Zinc bis (dibutyldithiokarbamát). Může vyvolat alergickou reakci.
[Mix č.1 se skládá z černé, bílé a šedé barvy.]
[Mix č.2 se skládá ze zelené, červené a modré barvy.]

Doplňkové parametry

Kategorie: Barvy a fixy na textil
Materiál: latex, plast
Obsah:: 3 x 30 ml
Průměr krabičky:: 7 cm
Výška krabičky:: 13,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: