Dárek Doprava zdarma Efekt lupa
 

Řezací plotr Brother ScanNCut 2 CM900

Neohodnoceno
 

Funkce WLAN

Rozeznávání barev

Bohaté příslušenství

Dostupnost Odesíláme do 48 hodin
Běžná cena 11 560 Kč
Ušetříte 170 Kč (–1 %)
11 390 Kč / ks
9 413,22 Kč bez DPH
Kód produktu RP12304
Kategorie Řezací plotry,Řezací plotry Brother
 

Brother ScanNCut CM 900 je řezací plotr s vestavěným skenerem a nově s možností připojení k PC pomocí WLAN. Tento model využívá revoluční technologie mezi plotry Brother ScanNCut2 - skener rozeznává barvy RGB spektra a sám plotr přečte formát PES a soubory SVG. Užitečnou novou možností je kalibrace nože, kterou lze kdykoliv vrátit do původního továrního nastavení. Praktickou výhodou tohoto modelu je bohaté příslušenství v základní výbavě!

Nyní akce - skenovací podložka 12 x 12 pro CM v hodnotě 675,- ZDARMA!

Pokud si objednáte tento řezací plotr, dostanete od nás jako dárek středně lepicí mezipodložku. Ta usnadní uchycení méně přilnavých materiálů a zároveň poslouží k ochraně základní podložky před pořezáním při testovacím řezu nového materiálu.

Brother ScanNCut CM 900 disponuje o 30 % větším (než CM 700), jasným LCD barevným dotykovým displejem, který bezchybně reaguje na dotyk prstu. Přímo ve stroji je k dispozici 7 druhů abeced a 630 vestavěných designů včetně 100 patchworkových vzorů. 2 USB porty pro připojení paměťových zařízení a možnost přímého připojení k počítači kabelem zrychluje a usnadňuje realizaci a dokončení projektů. Plotr akceptuje dokumenty ve formátech: fcm, svg, pes.
Řezná rychlost je 112 mm / s.

Maximální plocha pro řez se odvíjí od velikosti podložky. Součástí tohoto modelu je podložka o velikosti 12"x12"- 297x 298 mm. Prostornější variantu 12" x 24" - 297x600 mm je možné dokoupit.

Plotr Brother ScanNCut CM 900 je dodáván s tímto bohatým příslušenstvím:
-
podložka nízko lepící 305 x 305 mm,
- standardní podložka 305 x 305 mm,
- mezipodložka extrémně lepící 2 ks,
- držák pro standardní nůž s nožem,
- nažehlovací pavučinka,
- držák per,
- sada barevných per,
- sada mazatelných per,
- stojan na pero a špachtli,
- špachtle pro snadné odstranění zbytků z podložky,
- stylus pro ovládání dotykové obrazovky LCD,
- taštička na příslušenství,
- AC adaptér a napájecí kabel,
- CD s návodem na ovládání.

Materiály vhodné pro řezání plotrem Brother ScanNCut CM 900 jsou papír i lepenka až 400 g / m² nebo do 1,5 mm tloušťky materiálu, tenká kůže, magnetické fólie, kancelářské fólie, nažehlovací fólie na textil včetně reflexních, samolepicí vinylové fólie na dekorování nábytku, aut nebo elektroniky. S dokoupitelným příslušenstvím zvládnete i plsť, látku a mnoho dalších materiálů.

Další téměř neomezené možnosti vyřezávaných tvarů a jejich kombinací do originálních projektů načerpáte online na webu softwaru pro řezací plotry Brother "CanvasWorkspace". Software je volně dostupný po registraci na stránkách ttps://scanncutcanvas.brother.com/en. V online databázi je k dispozici nespočet dalších již hotových a promyšlených výrobků, které stačí jen přenést do plotru pomocí USB zařízení nebo kabelu, a můžete řezat! V softwaru Brohter "CanvasWorkspace" můžete také editovat již existující projekty nebo vytvářet své vlastní originály.

Pokud si předlohy raději nakreslíte nebo už je máte fyzicky vytištěné, plotr je umí sám naskenovat s rozlišením 300 dpi nově s rozpoznáváním barev RGB spektra a vytvořit obrys řezací šablony. Z látky s výraným vzorem je možné obrazce po naskenování přímo vyřezat. Toho lze využít i při řezání látek na aplikace a patchwork.

Principu řezání je možné využíti na kreslení, po výměně řezacího nože za kreslící pero. Firma Brother k plotrům dodává i mizící pera, kterými můžete na látku nakreslit střih nebo čistou velikost vystřiženého kusu bez přídavků na švy. Plotr umí kreslit na papír i látku.

Spojením funkce kreslení čar na látku a řezání pak získáte dokonalého pomocníka při tvorbě vlastních šablon na patchwork! Vytvoříte perfektní dílky pro sešívání složitých vzorů. Nejprve plotr na látku namaluje mizícím fixem šablonku bez přídavků na švy, takže budete šít přesně v dráze tužky, poté vyřeže z látky všechny potřebné dílky. Už se nebudete muset zdržovat s řezáním složitých šablonek a můžete rovnou šít!

Vyřezáním tenkého nebo silného papíru ve složitých vzorech můžete vytvořit vlastní přáníčka, originální vizitky, ozdobné okraje nebo překrásné scrapbookové stránky. Už nejste omezeni raznicemi, které jsou v prodeji. Můžete sami tvořit!

 

 

 

Hmotnost 0.3 kg
Značka Brother

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.