Šicí stroj Brother Innovis-Is A60SE

Neohodnoceno

Robustní, jednoduchý, tichý a chytrý šicí stroj.

Dostupnost Odesíláme do 48 hodin
Kód: 9942
11 090 Kč / ks 9 165,29 Kč bez DPH
Šicí stroj Brother Innovis-Is A60SE
Neohodnoceno
brother a60 zprava
Dárek Doprava zdarma
Prodejna
v Brně na Táborské 93
Zboží skladem
odesíláme do 24 h.

Šicí stroj Brother Innovis-Is A60SE ve speciální edici přichází s plně komfortním nalvékačem jehly, shopností šít krokem a tichým chodem, typickým pro všechny stroje značky Brother.

Pokud si objednáte tento šicí stroj, dostanete jako dárek kupon na metrový textil v hodnotě v hodnotě 200 Kč. Slevový kupon vám přijde zároveň s potvrzením objednávky e-mailem.

Šicí stroj Brother Innovis-Is A60SE se vyznačuje spolehlivostí, příjemnou a jednoduchou obsluhou a nadčasovým designem vypracovaným do posledního detailu. Při šití je opravdu tichý. Zároveň prošije bez problémů i vysoké vrstvy materiálu. 60 užitečných i dekorativních stehů z toho 6 druhů knoflíkových dírek automaticky šitých přesně na rozměr knoflíku jsou výhodou zejména pro ty, kteří nemají rádi složité nastavování programů. Volba stehů se provádí přímo otáčením voličem s okamžitým nastavením požadovaného programu. Na displeji se ukáže doporučený typ patky, aktuální délka stehu a šířka cik-caku. Tyto hodnoty lze v případě potřeby zvětšit nebo zmenšit pomocí tlačítek u displeje. Šířka cik-caku je až 7mm, délka stehu 4,5 mm. Stroj má navíc plně automatický navlékač nitě, který umožní zcela jednoduše navléknout nit do očka jehly.

Sedmiřádkový podavač pro perfektní podávání šitého materiálu. Volba polohy jehly při zastavení - nahoře nebo v materiálu výhodná u operací šití rohů, našívání kapes atd. Volba automatického zapošití na začátku a konci šití pomocí tlačítka umístěného pod displejem stroje.Tlačítko dokončení stehu využijete pro došití celého ozdobného stehu a zapošití.

Možnost zapošívání uprostřed šití pomocí tlačítka na hlavě stroje.

Samozřejmostí je možnost zpětného šití.

Možnost šití i bez ovládacího pedálu pomocí jezdce na hlavě stroje a tlačítka START/STOP. Rychlost šití ovlivňuje poloha jezdce. Rychlá příprava stroje pro šití po jednoduchém vložení cívky spodní nitě do cívkového pouzdra bez otáčení ručním kolem. Průhledný kryt umožňuje sledovat zásobu nitě na cívce v cívkovém pouzdře. Rychloupínací systém patek SNAP ON umožňuje bleskově vyměnit šicí patku bez použití šroubováku.

Velice jednoduchý systém navíjení spodní nitě na cívku. Při cívkování se odpojí jehelní tyč, která se při samostatném cívkování nepohybuje, tudíž není nutné vyvléknout nit z jehly.

Možnost šití uzavřených dílů okolo volného ramene stroje. Snadné spuštění podavače pod stehovou desku třeba při volném quiltování nebo našívání knoflíků. Tlačítko pro zafixování polohy patky pro přešití vysokých švů.

Moderní a jasné osvětlení pomocí LED diod.

Dvojjehla pro ozdobné nebo dvoubarevné šití je součástí základní výbavy.

Stroj má rotační chapač - cívku nasazujete jednoduše shora, stroj se snadno čistí a je tichý. Navíjení cívek je záležitost okamžiku. Nit dvakrát omotáte kolem cívky a zaseknete pod cívku, kde se chytí a ořízne! Už nikdy se Vám při cívkování nit nevymotá.

Stroj umí šít i opravdu pomaličku krokem. Volba stehů probíhá rychle a jednoduše pomocí kolečka, vidíte doporučenou patku pro steh a na LCD displayi, nastavenou šířku i délku stehu.

Stroj má plně komfortní automatický navlékáček nitě do jehly. Patentovaný 7-řadý podavač látky zvládne všechny typy materiálů od hedvábí až po riflovinu. Při volném prošívání ho můžete ponořit.

Stroj umí automaticky zapošívat pouhým stiskem tlačítka, navíc má nově tlačítko Lock stitch - dokončení ozdobného stehu a zapošití. Díky unikátní regulaci rychlosti můžete šít i opravdu krokem: POZOR: ne každý stroj s regulací rychlosti umí šít opravdu pomalu!

Samozřejmostí je volné rameno - skvělé pro šití nohavic a rukávů. Stroj má jasné LED osvětlení, takže na šití perfektně vidíte.

Bohaté příslušenství 7 patek + další potřebné drobnosti - nic vám nebude chybět! Stroj má kvalitní pevný plastový kryt, který jej chrání před prachem.

Příslušenství v základní výbavě stroje Brother Innovis-Is A60SE:

• Základní patka s fixací polohy
• Patka na knoflíkové dírky
• Patka overlocková
• Zipová patka oboustranná
• Patka se středovým vodičem (pro slepý steh)
• Patka pro našívání knoflíků
• Patka na monogramy a šití ozdobných stehů
• 4 ks cívek spodní nitě
• Náhradní jehly, dvojjehla
• Trn na druhou nit při šití dvojjehlou
• Páráček, štěteček
• Síťka na nit
• Šroubováky
• Talířky na nitě
• Pevný plastový kryt
• Pedál, kabel, návod na obsluhu stroje

Šicí stroje Brother jsou kvalitní stroje s dlouhou tradicí. Japonská značka Brother již oslavila 110 let existence, tyto šicí stroje vynikají jednoduchou a příjemnou obsluhou, jsou prakticky bezporuchové a velmi oblíbené, mezi zákazníky. Navíc díky LED osvětlení a úsporným motorům mají tyto stroje nízkou spotřebu energie a tím šetří životní prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí šicí stroje, Šicí stroje Brother
Značka: Brother

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

sici stroj brother innov is a16
Dárek Doprava zdarma
Šicí stroj Brother Innov-Is A80
Odesíláme do 48 hodin
11 779 Kč
DS9038
sici stroj brother a150
Dárek Doprava zdarma
Šicí stroj Brother Innov-Is A150
Odesíláme do 48 hodin
13 999 Kč
9041